ua en ru

"Хто Миколая любить": Кароль проникливо виконала відому колядку

"Хто Миколая любить": Кароль проникливо виконала відому колядку Фото: Тіна Кароль (прес-служба)

Співачка виступила у фіналі шоу Голос. Діти

Українська поп-діва Тіна Кароль виступила в фіналі шоу " Голос. Діти, виконавши колядку "Ой, Хто, Хто Миколая любить".

Для свого виступу тренер шоу Голос країни - 8 вибрала розкішне плаття від українського бренду GUDU. Тіна Кароль привітала країну з наступаючими новорічними святами, з Різдвом христовим та Днем святого Миколая, побажавши всім смачної куті. Поп-діва також побажала знайти переможцю вокального проекту ту пісню, яка відгукнеться в серцях людей крізь час.

"Я бажаю всім гарного настрою. З наступаючими святами, країна. З Новим Роком, зі святим Миколаєм, з Різдвом, смачної всім куті!" - сказала поп-діва зі сцени у прямому ефірі.

"Хто Миколая любить": Кароль проникливо виконала відому колядкуФото: Тіна Кароль (прес-служба )

Безумовно, піснею крізь час можна точно назвати українську колядку "Ой, Хто, Хто Миколая любить". Виступ Кароль викликало захоплені відгуки в мережі, користувачі пишуть, що вокал співачки бездоганний: "Унікальний голос", "Філігранне виконання", "Голос нашої України", "Краще виконання цієї колядки за весь час".

Виступ Тіни Кароль вже подивилося понад 150 тисяч осіб на YouTube. Глядачі в залі аплодували зірці стоячи.

Відео: Тіна Кароль (YouTube/ Голос країни)

Зазначимо, що співачка вже виконувала цю колядку у своєму Музичному фільмі "Різдвяна історія", де виконала роль матері-берегині української пісні. Тіна Кароль у січні 2-18 року виступить із сольною програмою "Різдвяна Історія" в США, співачка дасть концерти в Нью-Йорку, Чикаго, Бостоні, Філадельфії, Рочестері і Стамфорді.

Нагадаємо, Тіна Кароль також написала дитячу книгу "Різдвяна історія" за мотивами музичного фільму. Книга продається у всіх книгарнях країни. У ній зібрані українські щедрівки, колядки і ноти до них. Тому діти зможуть не тільки читати, а ще й співати. Простим, гарною українською мовою Тіна розповідає історії про вічну боротьбу добра і зла, а ще – про силу слова і пісні.

До речі, у мережі розповіли про розцінки українських зірок на Новий рік.