ru ua

Найгірші сукні зірок з минулої церемонії "Оскар 2016"

Найгірші сукні зірок з минулої церемонії "Оскар 2016" Фото: найгірші образи премії "Оскар 2016"

Модні провали на килимовій доріжці головної кінопремії року

Не всі зірки сяяли на червоній доріжці минулій церемонії Оскар 2016. Найгірші сукні і безглузді вбрання голлівудських актрис здивували багатьох. Дивний вибір зоряних стилістів вже сьогодні може залишити їх без роботи.

Кейт Вінслет в латексі від Ralph Lauren

Самий невдалий образ був у Кейт Вінслет. Актриса, яка завжди відрізнялася бездоганним смаком, в цьому році вибрала досить екстравагантне плаття. Тканина вбрання нагадує латекс і приховує всі достоїнства розкішної фігури Кейт.

Найгірші сукні зірок з минулої церемонії "Оскар 2016"

Фото: Кейт Вінслет і Леонардо Ді Капріо

Занадто відверті сукні на церемонії Оскар 2016

Олівія Уайлд обрала вбрання від Valentino з відвертим вирізом на грудях.

Співачка Гвен Стефані з'явилася в яскраво-червоному напівпрозорому платті з аплікаціями, які ледве приховували самі інтимні частини тіла.

Рейчел Мак Адамс, яка зіграла роль у картині "У центрі уваги", що прийшла на церемонію в смарагдовому плаття August Getty з відкритою спиною і розрізом, який абсолютно не вписувався в загальний образ.

Алісія Вікандер в ляльковому вбранні від Louis Vuitton

Яскраво жовте плаття дуже невдало виглядало на Алісії Вікандер. Крім того, що воно заважало ходити, наряд ще сильніше зменшив невелику груди актриси. Врятувати ситуацію могли б аксесуари, однак стилісти не подбали і про це. Незважаючи на невдалий образ, за роль у фільмі "Дівчина з Данії" актриса отримала свій Оскар 2016.

Найгірші сукні зірок з минулої церемонії "Оскар 2016"

Фото: Алісія Вікандер

Найгірші сукні на килимовій доріжці у супутниць акторів

Так, дружина Тома Харді - Шарлотта Райлі, вибрала сукня з мереживним верхом, яке вигідно підкреслило форми своєю надмірною відкритістю.

Найгірші сукні зірок з минулої церемонії "Оскар 2016"

Фото: Шарлотта Райлі та Том Харді

Кохана Сильвестра Сталлоне, супроводжувала актора в чорному шовковому платті, дизайн якого був аж надто простий і лаконічний. Дженніфер Флавін виглядала швидше погано, ніж стильно.

Найгірші сукні зірок з минулої церемонії "Оскар 2016"

Фото: Сильвестр Сталоне і Дженніфер Флавін