ru ua

"I'm back": стало відомо про самопочуття Арнольда Шварценеггера після важкої операції

"I'm back": стало відомо про самопочуття Арнольда Шварценеггера після важкої операції Фото: Арнольд Шварценеггер (facebook.com/arnold)

"Його першими словами стали I'm back"

Відомий 70-річний актор Арнольд Шварценеггер прийшов в себе після термінової операції на відкритому серці. Про це повідомив його представник Даніел Кетчелл на своїй сторінці в мікроблозі Twitter.

За словами Кетчелла, перші слова Арнольда Шварценеггера після того, як він прокинувся після наркозу, стали слова з культового фільму "Термінатор", де актор зіграв головну роль.

"Шварценеггер прийшов в себе, і його першими словами дійсно стали I'm back, тому він у гарному настрої", - написав Кетчелл.

Медики оцінюють стан Арнольда Шварценеггера як стабільний.

Давній приятель Шварценеггера, актор Сильвестр Сталлоне сказав журналістам, що його друг – сильна людина.

"Арнольд - сильна людина, і буде більше і сильніше, ніж раніше", - зазначив Сталлоне.

Крім того, він додав, що навіть така серйозна операція, яку переніс Шварценеггер, не змусити їх кинути давню і улюблену звичку курити сигари.

"Є речі, від яких неможливо відмовитися, курити сигари і дихати", - пожартував актор.

Нагадаємо, 30 березня 2018 року Арнольд Шварценеггер переніс термінову операцію на серці. Медикам довелося замінити клапан в катетері і під час хірургічного втручання виникли ускладнення, після чого акторові провели термінову операцію на відкритому серці. Операція тривала кілька годин.

"Лікарі були готові до невдалої заміни катетерного клапана і швидко вирішили, що Арнольд потребує екстреної операції на відкритому серці", – зазначили у виданні.

Це не перша операція на серці у знаменитого актора. Відомо, що в 1997 році у Арнольда Шварценеггера вже були проблеми з серцем.

До речі, Арнольд Шварценеггер натякнув про вплив "російських" на Дональда Трампа.

Екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер розповів журналістам про новому фільмі з всесвіту Термінатора, зйомки якого заплановані на літо 2018 року. Актор пожартував, що творці нової картини вписали чинного президента США Дональда Трампа в сценарій.