"І страшно, і кайфово": українська співачка випустила дебютний кліп

STYLER Зірки 14.09.2018 - 12:59
Кадр з відео Кадр з відео

Артистка Da-sha вирішила показати, що Інтернет небезпечний, як нам здається

Молода українська співачка Da-sha випустила дебютний кліп на пісню "Драма".

"Музика - це частина мого життя, і по-іншому вже не буде. Сьогоднішній день я чекала багато років. Це мій перший крок в шоу-бізнесі, і мій перший кліп. Відчуття, як стрибок з парашутом: і страшно, і кайфово. Своєю відеороботою я хочу донести важливу ідею: Інтернет - не такий безпечний, як нам здається. Сталкінг - це про переслідування в соцмережах, коли нав'язливий шанувальник вивчає свою жертву уздовж, поперек і по діагоналі, а потім переслідує. А все починається з внутрішньої порожнечі і відсутність опори на себе, коли в гонитві за зовнішнім схваленням ми викладаємо все життя в соцмережі. Закликаю всіх до девіртуалізаціі. Поменше в житті драми. Давайте танцювати!" - коментує відео виконавиця.

Da-sha - Драма

Зазначимо, що кліп молодої української артистки вийшов на російському YouTube-каналі StarPro, де можна побачити роботи Йосипа Кобзона, Григорія Лепса, Ані Лорак та інших.

До речі, користувачі неоднозначно реагують на відео Da-sha: від "дуже класно, це треба в тренди" до "взагалі дурниця, ні про що".

"І страшно, і кайфово": українська співачка випустила дебютний кліп

Скріншот

Нагадаємо, що 12 вересня українська супергрупа представила "неземну" пісню.

Раніше Styler писав про те, що Джамала випустила довгоочікуваний кліп на трек "Крила".