ua en ru

"Ідіоти": Ахеджакова жорстко "пройшлася" по українських чиновниках через свою колегу

"Ідіоти": Ахеджакова жорстко "пройшлася" по українських чиновниках через свою колегу Фото: Лія Ахеджакова (yeltsin.ru)

Актриса розкритикувала дії українського Мінкульту

Відомі радянські та російські актори Олег Басилашвілі і Лія Ахеджакова прокоментували потрапляння своєї колеги Аліси Фрейндліх, яка в 2016 році підтримала анексію Криму, в "чорний список" Мінкульту. Про це повідомляє ТСН.

"Чиновники, які сидять у вас і у нас в міністерствах, отримують зарплату. Чимось треба її відпрацьовувати? Треба. Вони придумують все це і отримують гроші, які їм нараховують. Від Аліси Брунівна я не чув нічого ні про Україну, ні про Донецьку чи Луганську, ні про Росію. Ніколи ми на ці теми не говорили з нею. Вона чудова актриса, і цим все сказано", - заявив Басилашвілі.

"Ідіоти": Ахеджакова жорстко "пройшлася" по українських чиновниках через свою колегуФото: Олег Басілашвілі (facebook.com bdtspb)

У свою чергу, Лія Ахеджакова, яка в свій час активно підтримувала Україну, розкритикувала дії українських чиновників.

"Дурні, що я можу сказати, ідіоти. Це означає, що ці люди позбавляють свою країну акторів, культури заради того, щоб комусь помститися. Це жах. Це чистий совок. Тому, що ми всі однакові – вийшли з Радянського Союзу, а всі замашки якими були, такими і залишилися. І у нас, і у вас, і в Середній Азії, і де завгодно. Поки ми всі з Радянського Союзу, не помремо, будемо один одному так мстити, робити дурні речі", - каже Ахеджакова.

Це вже не перший раз Лія Меджідовна порівняла Україну і Радянський Союз. Раніше вона заявляла, що "сьогоднішній Росії і почерк сьогоднішньої України іноді один і той же – радянський".

"Ідіоти": Ахеджакова жорстко "пройшлася" по українських чиновниках через свою колегуФото: Лія Ахеджакова (flickr.com)

Також актриса додала, що не розуміє, за що Фрейндліх потрапила в "чорний список" і назвала всі дії Мінкульту незрозумілою помстою.

"Європейці не мають права так себе вести. Щоб Алісу Фрейндліх назвати ворогом України – вони зовсім "поїхали". Той, хто це робить, ганьбить Україну і перетворює її в "совок", - зазначила Ахеджакова.

Ахеджакова натякнула, що може стати наступною, кому заборонять в'їзд в Україну, після того як вона активно підтримала колегу в ситуації, яка склалася. Лія Меджідовна також заявила, що "поки не з'ясується, хто заварив цю справу з Фрейндліх, вона в Україну ні ногою".

Нагадаємо, що Аліса Фрейндліх прокоментувала попадання в "чорний список" України.