ua en ru

Ілон Маск зізнався, що він інопланетянин

Ілон Маск зізнався, що він інопланетянин Фото: скріншот youtube

Бізнесмен в різдвяному листі назвав себе марсіянином

Американський мільярдер і винахідник, засновник Space X, Tesla, OpenAI, Neuralink і Boring Company Ілон Маск в різдвяному листі звернувся до "землян, які живуть за земним часом", зізнався в своєму космічному походженні і розповів про успіхи. Про це повідомляє журнал The Wired.

"У мене зовсім інші відносини з часом, але не тільки тому, що я марсіанин. Жартую, напевно. Не переживайте про це. Але навіть я не можу заперечувати, що все рухається вперед", — розповів Маск.

Підприємець також поділився досягненнями своїх компаній і побажав людям інноваційних, наповнених і багатих життів.

"Space X, 15 років: "Вона росте дуже швидко, не тільки запустила 12 ракет до МКС, а й представила детальний план колонізації Марса". Tesla, 14 років: "Цей хлопець просто чудо, зі своєю скляним дахом, передовим сенсорним інтерфейсом і іншими фішками. Упевнений, 400 тисяч осіб, що оформили попереднє замовлення автомобіля, погодяться зі мною", — зазначив він.

"OpenAI і Neuralink, два роки і рік: "Я завжди мріяв об'єднати наші мізки з комп'ютерами і радий, що мої маленькі хлопчики присвятили себе цій". The Boring Company рік: "Мені подобається, що коли його старий вирішить відвідати свого малюка під землею , йому не доведеться зіткнутися з вбивцями або просто іншими людьми", — додав Маск.