ua en ru

"In Love With Kyiv": юна українка записала неофіційний гімн фіналу Ліги чемпіонів

"In Love With Kyiv": юна українка записала неофіційний гімн фіналу Ліги чемпіонів Анастасія Багінська (фото: Master Management)

Автори треку впевнені, що той, хто божеволіє від футболу, той обов’язково і безповоротно закохається в Київ

Напередодні фіналу Ліги чемпіонів 2018, який відбудеться 26 травня на столичному НСК "Олімпійський", юна українська співачка, суперфіналістка шоу Голос.Діти та представниця нашої країни на Дитячому Євробаченні 2017 Анастасія Багінська записала неофіційний гімн фіналу турніру.

"Для мене це велика честь бути частиною святкування такої грандіозної події у Києві! Столиця перетворилась на великий стадіон вболівальників, на кожному кроці фан-зони та майданчики, події. Я щиро сподіваюсь, що завдяки нашій запальній пісні ще більше людей у Європі та світі дізнаються про Київ та захочуть відвідати нашу країну!" - поділилась виконавиця.

"In Love With Kyiv": юна українка записала неофіційний гімн фіналу Ліги чемпіонів

Анастасія Багінська (фото: Master Management)

Надихаючи футбольних вболівальників пройнятися атмосферою цього історичного поєдинку між двома найпотужнішими футбольними клубами Європи, ключова фраза динамічної пісні-гімну (In Love With Football - In Love With Kyiv) переконує, що той, хто любить футбол, обов’язково закохається в Київ.

"Пісні, які стають візитками-гімнами міжнародних футбольних турнірів, - це особливий жанр. У мелодії такої композиції повинен бути драйв та динаміка, вона повинна передавати та підсилювати надзвичайну енергетичну атмосферу самої події. Саме ці інгредієнти були використанні при створенні музики для нашого подарунку вболівальникам Ліги чемпіонів - пісні "In Love With Football - In Love With Kyiv", - зазначив автор музики Борис Кукоба.

Анастасія Багінська заспівала неофіційний гімн фіналу Ліги чемпіонів 2018

"Своєю невтримною енергетикою мелодія пісні не залишила жодних сумнівів - той хто божеволіє від футболу, той обов’язково і безповоротно закохається в Київ. У виконанні неймовірно талановитої Насті Багінської цей неофіційний гімн фіналу Ліги чемпіонів 2018 просто приречений стати міжнародним хітом, і буде прославляти наш улюблений Київ у всіх куточках Європи", - зауважив автор слів Юрій Сак.

Текст пісні "In Love With Football - In Love With Kyiv"

Freedom is in our veins
That's what we live for
Football is our game
Cheer for the final score

Dream for your victorious team to win the cup of your lifetime
Give your favorite players all your strength and they’ll make you proud

Dream....
You've come so far because you believe
That you can shine on the night in Kyiv
You are the winner because you're here
In love with football - in love with Kyiv

Liverpool or Madrid
Europe hold your breath
Kyiv will soon reveal
Who will be the best

Відео: РБК-Україна

Раніше футбольний коментатор розповів про ціни на житло та європейських фанів у Києві.