ru ua

Іноземна преса назвала Лободу "російською зіркою": співачка обурена

Іноземна преса назвала Лободу "російською зіркою": співачка обурена Фото: Світлана Лобода (прес-служба Світлани Лободи)

Менеджмент Світлани Лободи заявив, що вона - українська артистка

Кілька днів тому в Монте-Карло з'явилася реклама в газеті "Монако і Лазурний берег" сольного концерту Світлани Лободи (LOBODA), з формулюванням "Одна з найбільш успішних і затребуваних російських зірок LOBODA...". Ця фраза викликала обурення менеджменту української артистки і негайну реакцію.

В результаті "Монако і Лазурний берег" розмістили спростування на своїй сторінці в Facebook, заявивши, що це була помилка і малося на увазі слово "російськомовна".

Іноземна преса назвала Лободу "російською зіркою": співачка обурена

Спростування про Світлану Лободу (facebook.com/RUSMONACOandFRANCE)

"Справжнім газета "Монако і Лазурний Берег" офіційно доводить до відома громадськості, що викладена в публікації серпневого випуску номер 69 інформація, щодо майбутнього концерту української виконавиці LOBODA в Монако 31.08.2018, була передана з помилкою. У публікації мала місце наступна фактична помилка: замість "російськомовних" було використано прикметник "російських", що прикрим чином спотворило сенс висловлювання. Газета "Монако і Лазурний Берег" приносить свої щирі вибачення всім читачам і команді LOBODA за помилково сформульовану та опубліковану в друкованому вигляді інформацію", - йдеться у публікації.

Нагадаємо, що пісня Світлани Лободи стала саундтреком російського серіалу про футбол "Велика гра".

Раніше Лобода здивувала фанатів патріотичним нарядом.

До речі, Світлана Лобода пояснила, чому дала дочці незвичайне ім'я. Співачка зізналася, що її донька більше схожа на батька, ніж на неї, але ім'я папи Тільди називати не стала. За чутками, це соліст групи Rammstein Тілль Ліндеманн.