ua en ru

Інтригуючий сюжет та неочікуваний фінал: "Тартак" презентували кліп на спільну пісню з Мірзояном

Інтригуючий сюжет та неочікуваний фінал: "Тартак" презентували кліп на спільну пісню з Мірзояном Кадр з відео (YouTube/TARTAK VIDEO)

Зйомки відео проходили в місті Славутич

Незвичні образи Олександра Положинського та Арсена Мірзояна, раритетний Dodge Charger 1972 року, пейзажі Славутича, інтригуючий сюжет та неочікуваний фінал – "Знаєш Мій День" гурту "Тартак" та Арсена Мірзояна.

Цікаво, що автором ідеї кліпу і режисером виступив сам Положинський.

"Багато років тому, коли я вперше побачив місто Славутич, воно мені настільки сподобалось, що я одразу захотів там зняти відеокліп. Тривалий час, думки - що саме там відзняти, ніяк не приходили, хоча у самому місті я буваю досить часто та маю там багато друзів. І ось нарешті, під конкретну пісню, з’явилась конкретна сюжетна лінія і я зрозумів, що втілю цей свій задум саме у Славутичі", - розповів лідер "Тартака".

Відео з YouTube/TARTAK VIDEO

Роль Мірзояна теж не обмежилася лише майстерною акторською грою, - його пропозиції та імпровізації у момент зйомок в значній мірі вплинули на остаточну версію представленого відео.

Тому, можна говорити, що цей кліп - це унікальний експеримент, який дозволив авторам пісні абсолютно вільно виразити себе і передати своє бачення цієї відеоісторії.

Додамо, що пісня "Знаєш Мій День" увійде в альбом "АнТАРТАКтида. Частина Перша", що складається виключно з дуетів.

Деякі з пісень можна буде вперше почути на великому сольному концерті гурту "Тартак" вже 2 грудня 2017 року в столичному клубі Sentrum.

Раніше Styler зібрав для вас найяскравіші треки і кліпи середини листопада від українських виконавців.