ua en ru

Ірина Білик розповіла, на що пішла заради любові чоловіка

Ірина Білик розповіла, на що пішла заради любові чоловіка Фото: Ірина Білик (facebook.com bilyk.iryna)

Співачка розповіла про своє сімейне життя

Відома співачка і народна артистка України Ірина Білик розповіла про свої стосунки з чоловіком. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "КП в Україні".

Артистка каже, що пообіцяла чоловікові, відомому російському фотографа і стилісту Аслану Ахмадову піти до дієтолога.

"Я пообіцяла йому, що піду до дієтолога, - і пішла. Я зараз, як і Наталка Могилевська, і Настя Каменських, у дієтолога Наталії Самойленко. Якщо подивитеся в інтернеті, то черга до неї розписана на півроку вперед. І багато артистів дотримуються її рекомендацій. Не знаю, чи вийде у мене, як у Могилевської, мінус 25 кг, але потрібно старатися", - заявила Ірина.

Білик розповіла, що Аслан хоче, щоб у неї були відкриті сукні.

"Але мій чоловік хоче, щоб у мене були такі сукні - тут відкрито, там відкрито. А для цього, звичайно, потрібно "мінус 10". І я працюю", - уточнила співачка.

Вона розповіла, що Аслан не живе з ними у Києві і приїжджає в гості, але завжди дуже добрий з малюком і знає, що йому потрібно.

"Я не ходжу в дитячі магазини - немає потреби: все купує тато. Так було від самих повзуночків і до сьогодні: куртки, шапки, музика - Моцарт, Бах", - повідомила артистка.

За словами Ірини, її чоловік дуже любить її і сина, кожен день пише СМС і кожен день цікавиться, чим він може допомогти.

"Чоловік мене називає по-особливому, не як всі – Білик або Іра, він говорить "мусечка моя любименькая". А ще він є готує, дарує подарунки, не ображає, ну що ще жінці потрібно? Так, іноді критикує, але я намагаюся виконувати все, що він просить", - каже Білик.

Нагадаємо, що Ірина Білик розповіла, чому спілкується й співає російською мовою.