ru ua

Ірокез і рожеве волосся: Ніна Матвієнко здивувала кардинальним перетворенням (фото)

Ірокез і рожеве волосся: Ніна Матвієнко здивувала кардинальним перетворенням (фото) Фото: Ніна Матвієнко (Соколовська Інна / УНІАН)

Зірка змінила звичну зачіску

Народна артистка України здивувала кардинальним перетворенням. На експеримент співачка зважилася заради спільної фотосесії з артистом MONATIK для JetSetter.

70-річна Ніна Матвієнко перевтілилася в панку. Для фотосесії артистка приміряла образ з ірокезом і з рожевими волоссям.

Ірокез і рожеве волосся: Ніна Матвієнко здивувала кардинальним перетворенням (фото)Ірокез і рожеве волосся: Ніна Матвієнко здивувала кардинальним перетворенням (фото)Ірокез і рожеве волосся: Ніна Матвієнко здивувала кардинальним перетворенням (фото)Ірокез і рожеве волосся: Ніна Матвієнко здивувала кардинальним перетворенням (фото)

Ніна Матвієнко і MONATIK (jetsetter.ua)

"Ніна Митрофанівна - яскравий доказ того, що відчуття людини не завжди збігаються з віком в паспорті. Ви тільки подивіться, на які кардинальні, я б навіть сказав неординарні, провокаційні зміни вона погодилася. Ось це, на мою думку, відчувати життя в кожній миті і робити це яскраво", - сказав Monatik.

Ірокез і рожеве волосся: Ніна Матвієнко здивувала кардинальним перетворенням (фото)Ірокез і рожеве волосся: Ніна Матвієнко здивувала кардинальним перетворенням (фото)Ірокез і рожеве волосся: Ніна Матвієнко здивувала кардинальним перетворенням (фото)

Фото: Ніна Матвієнко та MONATIK (jetsetter.ua)

До речі, Ніна Матвієнко розповіла про дует з кумиром молоді.

Премія YUNA 2018. Червона доріжка (video.rbc.ua)