ua en ru

"Злякалася і втекла": Седокова розповіла, як часто спілкується з мамою, яка живе в Україні

"Злякалася і втекла": Седокова розповіла, як часто спілкується з мамою, яка живе в Україні Фото: Анна Седокова (instagram.com/annasedokova)

Зірка мріє познайомити її з онуком

Українська співачка й екс-учасниця групи "ВІА Гра" Анна Седокова, яка живе і будує кар'єру в Росії, розповіла про стосунки з матір'ю, яка живе в Україні. Цим вона поділилася в інтерв'ю виданню "СтарХит".

"У мене були складні відносини. Мама дуже сильно за мене хвилювалася і намагалася опікати. Розумію, звідки це: вона пережила найбрудніше розлучення, яке я тільки можу уявити, хотіла вберегти мене від подібного і десь перетисла. Я злякалася і втекла", - сказала Седокова.

Співачка зазначила, що не спілкувалася з матір'ю два роки.

"Зараз, після двох років мовчання, намагаємося спілкуватися. Мрію познайомити її з онуком", - додала зірка.

Раніше Сєдокова розповіла про важке розставання з дочкою.

"Без Моніки мені неймовірно складно, це наче дихати одним легким. У мене скрізь її картинки і малюнки... На телефоні заставка, де ми всі разом. Найбільше переживаю, що Моні росте далеко від брата і сестри, не спостерігає за тим, як почав ходити Гека, вона бачила його тільки, коли малюку було три місяці, не була присутня на звітному концерті Аліни. І я не можу їй дати все, що маю", - пожалілася зірка.

Що ви не знали про Тіну Кароль