"Історичний штраф": Шендерович пообіцяв росіянам розплату за катастрофу МН17

"Історичний штраф": Шендерович пообіцяв росіянам розплату за катастрофу МН17
Фото: Віктор Шендерович (Facebook)

На думку Шендеровича, росіяни винні в тому, що "допустили упиря до влади" і повністю зняли з нього контроль

Російський письменник-публіцист Віктор Шендерович вважає, що бажання росіян нічого не знати про злочини уряду РФ не звільняє їх від відповідальності.

"справжня Проблема полягає в тому, що населення, — ми говорили про невроз, — не хоче цього знати. Не хоче! Воно перебуває в такій... влада допомагає підтримувати... — населення допомагає влади підтримувати себе у цій галюцинації!" - заявив Шендерович в ефірі "Ехо Москви", коментуючи результати розслідування трагедії МН17.

"В цьому "російському світі", який по-своєму дуже затишний, бо відповідає на питання: "Чому ти так фігово живеш?", тому що дає відповідь: “Захід, в кільці фронтів Росія, ми одні, оплот духовності і так далі", - вважає публіцист.

"Не хочуть знати. Більша частина цілком щиро; те, що називається менша частина, рефлексирующая, — ось там у чистому вигляді невроз. Витісняють — і чим голосніше кричать, тим очевиднішою й зрозумілішою, що жодній людині з мінімальними мізками в голові ніяких питань у цій ситуації немає з самого початку. Що — Ернст який-небудь не розуміє, прости Господи, що наші збили? І чим голосніше вони кричать, тим ясніше, що вони намагаються просто це витиснути з себе", - підкреслив Шендерович.

Виною всьому - уряд і Володимир Путін, впевнений письменник. Але саме росіяни повинні нести колективну відповідальність.

"Тому що цього упиря допустили до влади. Тому що повністю зняли контроль з нього. Ми — колективна відповідальність, так. І далі — історія, повторюю, за сумарним вектором карає всіх. Історії по барабану... Бомби коли падають в 45-му році на німців, — на тих, хто голосував за Гітлера, не голосував, на дітей, людей похилого віку, на антифашистів. Падають бомби! Це так приходить відкладений історичний штраф. На жаль. Вони падають — на всіх. А деякі з тих, хто організовував, встигли в Аргентину. І там доживали життя благополучно. Це і є історична відповідальність", - пояснив Шендерович.

до Речі, москвичі не визнають провини Росії в катастрофі MH17.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся