ua en ru

"Знущалися, як могли": Приходько розповіла про цинічний вчинок РФ на Євробаченні 2018

"Знущалися, як могли": Приходько розповіла про цинічний вчинок РФ на Євробаченні 2018 Фото: Анастасія Приходько (РБК-Україна)

Вона вважає, що співачку використовували в грі

Росія вибрала своєю представницею Юлію Самойлову, щоб викликати у народу жалість. Про це в інтерв'ю виданню "Цензор.НЕТ" заявила українська співачка Анастасія Приходько.

"Номер був огидний, в принципі. Підготовка огидна. При чому тут Ленін був у Лісабоні з цим полотном? Загалом, знущалися, як могли і як хотіли. Якщо брати людський фактор, то мені її щиро шкода. Але в цьому – вся Росія. Людина і так все життя зростав з певними комплексами, і коли на неї це все звалилося... Вона так плакала! Мені її так шкода стало! Її використовували в цій грі, хотіли викликати жалість у народу", - вважає зірка.

Приходько отеметила, що з професійної точки зору виступ Юлії Самойлової був огидним.

"Це можна пояснити тим, що людина ніколи не був публічним, завжди був замкнений у собі. Вона ніколи не була на великій сцені. І зробити такий крок... Заради чого? Ну, і Росія - як завжди. Я подивилася коментарі Пригожина та інших – вони її почали мочити, гасити... Ну, по-людськи мені її шкода. З іншого боку, я розумію, що це наш ворог", - вважає співачка.

Раніше Приходько прокоментувала скандал з Козловським.

Що ви не знали про Нетту Барзілай