ua en ru

Відома американська співачка подарувала будинок своєї вагітної фанатці

Відома американська співачка подарувала будинок своєї вагітної фанатці Фото: Тейлор Свіфт (flickr.com/disneyabc)

Про допомогу зірку попросила матір фанатки

Знаменита американська співачка зробила своїй шанувальниці незвичайний подарунок – вона подарувала їй будинок. Про це пише російське видання Cosmopolitan.

Американська зірка давно відома своїми екстравагантними подарунками шанувальникам. Вона відвідує весілля своїх фанатів, запрошує на чаювання до себе додому і багато іншого.

В цей раз Тейлор Свіфт побила всі рекорди щедрості -вона подарувала будинок своєї вагітної прихильниці і її чоловікові, так як пара опинилася у вкрай важкій життєвій ситуації.

Історія про подарунок стала відома завдяки новому мобільному додатку, де фанати можуть поспілкуватися зі своїм кумиром.

Дівчина з Пуерто-Ріко, по імені Стефанія опинилася в дуже непростій життєвій ситуації, і її мама розповіла про те, що їх будинок зруйнував ураган, чоловіка Стефанії звільнили з роботи, а їм самим довелося з'їхати зі зйомною квартири, бо нічим було платити оренду. Ситуація ускладнювалася ще й тим, що Стефанія перебувала на дев'ятому місяці вагітності.

Тейлор Свіфт не змогла відмовити мамі Стефанії в проханні дати відчути молодій жінці, що вона особлива.

"Я написала Тейлор, я просто хотіла поділитися, що її пісні допомагають мені впоратися з моїм жахливим настроєм, але я не припускала, що все обернеться так", — поділилася Стефанія своїми враженнями.

Співачка покликала Стефанію за куліси після концерту, поговорила з нею і дала їй достатню суму грошей, щоб вони з чоловіком могли вирішити свої проблеми. Тейлор Свіфт відзначила той факт, що сама Стефанія нічого не просила, а зірка сама вирішила їй допомогти.

На гроші, які співачка віддала молодій жінці, сім'я змогла не тільки вирішити питання з житлом, але й придбати все необхідне для майбутнього малюка.

Завдяки додатку стало відомо, що Стефані днями народила хлопчика і вже повернулася з пологового будинку в нову квартиру, а чоловік знайшов роботу.

До речі, у мережі з'явилися фото заручин принца Гаррі і Меган Маркл.