ua en ru

Відома співачка вперше показала свою маленьку дочку на ТБ (фото)

Відома співачка вперше показала свою маленьку дочку на ТБ (фото) Фото: Гайтана (instagram.com-gaitana_music)

Співачка вважає, що її дочка росте артистичною дівчинкою

Відома українська співачка Гайтана вперше показала свою п'ятимісячну дочку на телебаченні. Про це повідомляє "Сегодня".

Зазначимо, що це перша поява дитини зоряної мами на українському ТБ. Співачка знялася у програмі "Зірковий шлях" каналу "Україна".

Гайтана запросила журналістів до себе додому і показала, як робить зарядку з маленькою Сапфір-Ніколь. Співачка вважає, що її дочка росте артистичною дівчинкою.

"Вона буквально в перший місяць почала щось таке інтонувати. Не знаю, чи буде вона співачкою, артисткою або зіркою на сцені, але точно буде розбиратися в музиці і вміти створювати її", - говорить Гайтана.

Відома співачка вперше показала свою маленьку дочку на ТБ (фото)

Фото: Гайтана з донькою (segodnya.ua)

Також співачка розповіла, що її чоловік, саунд-продюсер Олександр допомагає їй абсолютно у всьому.

"Мій чоловік молодець. Він може навчити багато чому: як поводитися з дитиною, як його розважати. Він багато чому мене вчив і вчить цих пір", – додала вона.

Гайтана уточнила, що не користується допомогою няньок. Коли вона з чоловіка на гастролях або на роботі, то з донькою залишається бабуся.

Відома співачка вперше показала свою маленьку дочку на ТБ (фото)Фото: Гайтана з донькою (segodnya.ua)

Також співачка повідомила, що навесні наступного року знайомитися з онукою прилетить тато Гайтани – Клавер Ессамі, який живе у Конго.

Нагадаємо, що нещодавно Гайтана, яка нещодавно кардинально змінила імідж і представила нову пісню, поділилася фотографією своєї маленької дочки Сапфір-Ніколь.