ru ua

Відома російська телеведуча намагалася покінчити з собою

Відома російська телеведуча намагалася покінчити з собою Фото: Дана Борисова (facebook.com dana.borisova)

Дівчина прийняла 10 таблеток сильнодіючих психотропних препаратів

Популярна російська телеведуча і світська левиця Дана Борисова намагалася покінчити з собою в Москві. Про це пише телеграм-канал Mash.

"Дівчина прийняла 10 таблеток сильнодіючих психотропних препаратів. Проте на цьому її рішучість різко знизилася. Зрозумівши, що, здається, наступна станція - небуття, Дана кинулася викликати швидку. Однак лікарям вона не стала представлятися своїм справжнім ім'ям. Медики їхали рятувати якусь москвичку на прізвище Кисельова. Велике було здивування лікарської бригади, коли замість пані Кисельової вони зустріли пані Борисову", - сказано в повідомленні.

Лікарі запропонували зробити промивання і лягти в лікарню, але телеведуча відмовилася.

Російські ЗМІ повідомляють, що у Дани Борисової раніше були серйозні проблеми з алкоголем. Дівчина начебто навіть проходила курс лікування в спеціалізованому центрі для наркозалежних в Таїланді. Нещодавно вона повернулася з клініки. Однак психологічні проблеми повністю вирішити не вдалося. Емоційний стан телеведучої розхитують сімейні проблеми. Дана стверджує, що її колишній коханий Максим Аксьонов намагається через суд позбавити її батьківських прав і забрати їх дочка собі.

"Я думаю, що у неї (Дани Борисової) це на нервовому грунті з-за судов з колишнім чоловіком. Але ніяких антидепресантів вона не приймає, максимум просте заспокійливе", — заявила Тетяна, особистий психолог Борисової.

Нагадаємо, що у Полтаві підліток убив матір і вистрибнув з вікна четвертого поверху.

Трагедія сталася в одному з районів Полтави. Хлопець вистрибнув з вікна 4-го поверху-і приземлився прямо на клумбу, де його і виявили випадкові перехожі. За словами начальника відділу комунікацій ГУНП в Полтавській області Юрія Сулаєва, причиною спроби суїциду хлопця стало вбивство власної матері. За попередньою інформацією, в той вечір між матір'ю і сином виникла сварка.