ua en ru

Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)

Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото) Фото: Яна Соломко (прес-служба)

Зірка стала обличчям нової колекції бренду Apilat

Співачка і телеведуча Яна Соломко знялася в чуттєвій фотосесії для колекції "TENDER MORNING" сезону весна-літо 2018.

Жіночна і яскрава, вона чудово втілила ніжний дух лінійки нижньої білизни. В об'єктиві зіркового українського фотографа Соні Плакидюк, яка знімає для провідних глянцевих видань і є експертом проекту "Супермодель по-українськи", Яна по-новому розкрилася і зуміла передати тендітну грань між тонкою спокусою і чистою красою.

Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)

Фото: Яна Соломко (прес-служба)

Нова колекція Apilat присвячена мистецтву жити і отримувати максимум задоволення від простих речей. Саме такий настрій задають нові пеньюари, сорочки та боді Apilat із 100% натурального шовку і мережива.

Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)

Фото: Яна Соломко (прес-служба)

Фотограф – Соня Плакидюк, MUA – Євгенія Янишева.

Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)Відома українська співачка показала спокусливу фігуру в нижній білизні (фото)

Фото: Яна Соломко (прес-служба)

Нагадаємо, Яна Соломко стала відома українському глядачеві після участі в романтичному телевізійному шоу "Холостяк". Вона закінчила музичну школу по класу фортепіано, після чого поступила в Полтавське музичне училище на відділення народного співу. Брала участь у багатьох конкурсах талантів, а також у відомому телепроекті "Шанс", після якого продюсер Ігор Кондратюк взяв її в проект "Американський шанс", який проходив у США й суттєво вплинув на становлення майбутньої зірки.

У 2012 році Яна Соломко стала учасницею популярної групи "Real O", продюсером якої є Наталія Могилевська. Саме в складі групи Яна почала активну творчу діяльність, яка принесла їй славу, любов шанувальників і можливість реалізувати свої мрії. Після уходу з групи "Real O" Соломко зайнялася сольною кар'єрою. У 2014 році співачка вийшла заміж, а через рік після весілля народила дочку.

До речі, Яна Соломко показала нові фото своєї доньки.