ru ua

Відомого російського актора прооперували в Москві

Відомого російського актора прооперували в Москві Фото: Валентин Гафт (screen tvc.ru)

У лікарні повідомили, що операція пройшла вдало

Народний артист Росії Валентин Гафт, якого госпіталізували 14 грудня, переніс операцію. Про це повідомив його колега по театру "Современник" Саїд Багов, передають РІА Новини.

"Тільки що закінчилася операція, і, за словами лікарів, вона пройшла добре і Валентин Йосипович почуває себе нормально", — розповів Багов, додавши, що втручання хірургів треба було через проблеми з рукою.

Нагадаємо, що 82-річного актора госпіталізували 14 грудня. За словами представника "Современника", Гафт знаходиться на плановому обстеженні. Спектакль з його участю "Поки існує простір", заявлений на 15 грудня, перенесли на 5 лютого. При цьому деякі ЗМІ написали, що Гафт потрапив у лікарню із-за невдалого падіння.

Це вже не перше скасування вистави актора за станом здоров'я. 26 червня Гафт планував провести творчий вечір у Єльцин-центрі в Єкатеринбурзі, проте захід скасували. Артист повинен був прочитати вірші, епіграми, показати фрагменти з фільмів і відповісти на питання відвідувачів.

Серед найвідоміших кіноролей 82-річного Гафта — дворецький в картині "Здрастуйте, я ваша тітка", Сидорин у фільмі "Гараж", Сатанеев в "Чародеях" і Воланд у "Майстрі і Маргариті" Юрія Кари.

Нагадаємо, що одіозний російський співак розповів про важку хворобу забороненого в Україні актора.