ua en ru

Відомі українські рок-музиканти назвали умову, при якій поїдуть на гастролі в Росію

Відомі українські рок-музиканти назвали умову, при якій поїдуть на гастролі в Росію Фото: Група Mad Heads (madheads.kiev.ua-)

Колектив чітко висловив свою позицію

Українська група Mad Heads розповіла про свою патріотичну позицію щодо поїздок в Росію. За словами колективу, гастролі можливі тільки в тому випадку, якщо закінчиться війна на Донбасі. Таку позицію озвучив учасник групи Максим Красноокий в інтерв'ю "Апострофу. Лайм".

"Дуже важко говорити за всю групу, я так думаю, що кожен має право на свою особисту позицію. Просто до того, як це питання...як війна з Росією (будемо називати речі своїми іменами) не закінчиться, як всі наші питання не будуть врегульовані - це коли-небудь настане однозначно - я особисто в Росію не поїду. Це моя принципова позиція", - зазначив музикант.

Продюсер музикантів зазначила, що соліст колективу Вадим Красноокий вважає так само.

"Ми просто не розвивали той напрямок. Я як директор завжди Вадиму казала: "Дивись, там велика територія, де можна заспівати російською мовою, поїхати, зібрати людей на фестиваль". Вадим весь час мені говорив: "Ні, я краще буду співати англійською і буду їхати в Європу, Канаду чи Америку. В Росію я не хочу принципово. Російською мовою співати не буду". Це була його принципова позиція, тобто він послідовний", - підкреслила вона.

Відомі українські рок-музиканти назвали умову, при якій поїдуть на гастролі в РосіюФото: Група Mad Heads (madheads.kiev.ua)

Нагадаємо, що Mad Heads - це українська музична група, яка виконує пісні в стилі рокабіллі. Група була утворена в Києві, в грудні 1991 року. У 2004 році Mad Heads була перетворена в групи Mad Heads XL, виконує пісні в стилі ска-панк.

Читайте також відомі українські музиканти розповіли про колег, які гастролюють в РФ.