ru ua

Відомий американський режисер гучно відсвяткував заручини

Відомий американський режисер гучно відсвяткував заручини Фото: Квентін Тарантіно (flickr.comGage Skidmore)

Пара вже раз відсвяткувала свої заручини на вечірці з великою родиною нареченої в Ізраїлі

Американський кінорежисер, сценарист і актор Квентін Тарантіно, який отримав всесвітню популярність після виходу картини "Кримінальне чтиво", "Вбити Білла" і "Джанго звільнений", влаштував гучну зоряну вечірку, щоб відсвяткувати заручини. Про це повідомляє видання Раgеѕіх.сом.

Пара вже відсвяткувала свою заручини на вечірці з великою родиною нареченої в Ізраїлі.

Так, 54-річний Квентін зібрав друзів і колег в одному з нічних закладів Нью-Йорка. Привітати молодят прийшли Брюс Вілліс, Ума Турман, з якою Тарантіно неодноразово приписували роман.

altСкріншот поста (twitter.com/nypost)

Також на вечірці були помічені Семюель Л. Джексон і Діана Крюгер. Судячи з фото, які оприлюднили ЗМІ, вечірка пройшла дуже добре і весело.

altalt

Фото: Вечірка Тарантіно (pagesix.com)

Режисер культових фільмів "Кримінальне чтиво" і "Вбити Білла" Квентін Тарантіно одружився в перший раз. Відомо, що чоловік запропонував руку і серце ізраїльської співачці і моделі Даніеле Пік, яка молодша нареченого на 21 рік. Варто відзначити те, що раніше Квентін Тарантіно ніколи не був одружений, хоча у нього були романтичні стосунки з багатьма жінками. Зі своєю обраницею режисер познайомився в Ізраїлі в 2009 році під час одного з промотурів.

Нагадаємо, що Андрій Макаревич прокоментував заборону російських книг в Україні.