ua en ru

Відомий голлівудський актор розповів, що допомогло йому перемогти рак

Відомий голлівудський актор розповів, що допомогло йому перемогти рак Фото: скріншот youtube

Вел Кілмер розповів про боротьбу зі своєю хворобою

Американський актор Вел Кілмер розповів журналістам, як рак горла змінив його ставлення до життя, а також зізнався, що релігія допомогла йому вижити. Про це він повідомив в інтерв'ю Hollywood Reporter.

Артист довгий час ігнорував питання про своє онкологічне захворювання, але вирішив поділитися історією своєї хвороби з фанатами. "Раніше, до хвороби, я все розумів неправильно. Я дуже серйозно ставився до деяких речей на кшталт слави або визнання. Я серйозно переживав через те, що у мене не було жодного "Оскара". Я мріяв про те, щоб у мене їх було більше, ніж у Меріл Стріп. Я думав, що нагороди - прояв загальної любові. А кому ж не хочеться бути улюбленцем? І тільки поступово мені вдалося зрозуміти, що слава тільки вносить плутанину в свідомість. Адже те, що люди звертаються з тобою інакше, ніж зі знаменитістю, насправді нічого не змінює в тобі самому", - сказав актор.
Відомо, що Кілмер належить до секти Християнська наука і вважає, що не медицина допомогла йому вилікуватися. "Я знаю багатьох, хто вилікувався завдяки молитвам. І ще більше людей, які покладалися на сучасну медицину, і, тим не менш, не вижили..." - заявив актор.