ua en ru

Відомий музичний критик розповів про орієнтацію Сергія Лазарєва

Відомий музичний критик розповів про орієнтацію Сергія Лазарєва Фото: Сергій Лазарєв

Сергій Сосєдов закликав співака не приховувати свою орієнтацію і розповісти все як є

Сергій Лазарєв придумав історію з народженням сина, як і роман з російської провідної Лерою Кудрявцевою. Таку заяву зробив музичний критик Сергій Сосєдов, повідомляє Spletnik.

"Новину про дитину Лазарєва я почув по радіо і спочатку подумав, що якась баба пред'явила цієї дитини Сергію, щоб отримати з нього аліменти або якусь суму відкупну. Це поширена ситуація в шоу-бізнесі. Але потім я дізнався, що ніяка баба Лазареву нічого не пред'являла, і про своє батьківство він заговорив після появи в інтернеті відео, де його відобразили виходять з храму зі своєю матір'ю і маленьким хлопчиком", - сказав він.

Сосєдов впевнений, що ця інформація була методом піару, оскільки ЗМІ давно дізналися б про існування сина Лазарєва, якого той приховував два роки.

"Швидше за все, цю історію, як і роман з Лєрою Кудрявцевою, він придумав, щоб нічого не говорили про його сексуальну орієнтацію. Але я йому не вірю. Чим роздувати всяку туфту, краще б чесно розповів усе, як є, і представив всім свого нового друга", - підсумував він.

Раніше Сергій Лазарєв офіційно підтвердив новину про своє батьківство.