ua en ru

Відомий співак госпіталізований в критичному стані: з'явилися подробиці

Відомий співак госпіталізований в критичному стані: з'явилися подробиці Фото: Лікарня (pixabay.com/biotechnose)

Зірка поки що знаходиться у свідомості, але сім'я не розголошує прогнози лікарів

Популярний американський співак та актор Девід Кессіді госпіталізований в критичному стані. Про це повідомив офіційний представник співака Джоанна Геффен, передає CNN.

Зірка зараз знаходиться в лікарні у місті Форт-Лодердейл у штаті Флорида, під наглядом лікарів.

Відомий співак госпіталізований в критичному стані: з'явилися подробиці

Фото: Девід Кессіді (davidcassidy.com)

"Він знаходиться у свідомості, в оточенні родини і друзів. Ніщо не вирішено і ми приймаємо це кожен день", - говорить Геффен.

Причина госпіталізації 67-річного співака не повідомляється. Але в інтерв'ю журналу People Девід Кессіді заявив, що страждає деменцією.

Відео: Девід Кессіді - "I THINK I LOVE YOU" (YouTube/GreatPerformers1)

Зазначимо, що деменція – це придбане старече слабоумство, стійке зниження пізнавальної діяльності з втратою в тій чи іншій мірі раніше засвоєних знань і практичних навичок і утрудненням чи неможливістю придбання нових.

Нагадаємо, що 18 листопада, на 64-му році життя помер легендарний гітарист, один із засновників рок-групи AC/DC Малкольм Янг. Про це повідомили учасники групи на своєму веб-сайті.

Малькольм Мітчел Янг, відомий рок-музикант, ритм-гітарист і засновник австралійської рок-групи AC/DC народився 6 січня 1953 року в Глазго, Шотландія, в багатодітній родині. В Австралії сім'я Янгов переїхала, коли Малькольму було 10 років. Як і його старший брат Джордж, Малькольм був талановитим футболістом і збирався зробити спортивну кар'єру.