ua en ru

Відомий продюсер різко прокоментував гастролі українських артистів у РФ

Відомий продюсер різко прокоментував гастролі українських артистів у РФ Фото: Ігор Кондратюк (facebook.com/pg/kondratjukigor)

Кондратюк вважає, що гроші зі штрафів мають піти на армію

Відомий ноумен і продюсер Ігор Кондратюк висловив свою думку про гастролі українських артистів у РФ в умовах російської агресії. Коментуючи поданий до Верховної Ради законопроект, який передбачає обмеження і штрафи за такі виступи, він наголосив, що позбавлення громадянства та ув’язнення – це крайня міра. Про це повідомляє Gazeta.ua.

"За гастролі українських артистів у країні-агресорі покарання має бути грошове. Перше порушення – 150 тисяч, друге – 300 тисяч, третє – 600 тисяч гривень. Вони вимушені будуть вибрати, де хочуть жити. Ані Лорак прагне гастролювати в Росії і жити в Туреччині – це її право. Але тоді не треба очікувати, що її концерти будуть в Україні", - каже Кондратюк.

За його словами, тільки якщо артист свідомо підтримує агресію, то він має бути позбавлений громадянства – як крайній крок.

"Ув'язнення – не спрацює. Нікому не треба Потап і Настя у в'язниці. Тому, хочуть виступати в РФ – хай заплатять. Ці гроші мають іти на армію або зміцнення кордонів. Про це треба буде писати у медіа. Коли це дійде до Москви, їх туди вже не запросять", - вважає Кондратюк.

До речі, Орлуша відмовився від ефіру на "Ехо Москви" через питання про кримських татар.