"Ми значно гірше": Відомий режисер зробив гучну заяву про Росію

Четвер 30 березня 2017 16:25
Відомий режисер зробив гучну заяву про Росію
Фото: Віталій Манський

Діяч виступив на церемонії нагородження кінопремії в РФ

Відомий російський режисер українського походження Віталій Манський виголосив жорстку мова на сцені під час вручення "Ніки". Він порівняв Росію і Північну Корею, про яку зняв документальний фільм "У променях сонця". У  виступі режисер зазначив, що жителі РФ набагато гірші.

"Мене часто запитують — я все-таки був у Північній Кореї, — схожі вони на нас, на сьогоднішню Росію? І я відповідаю: ні, не схожі. І бачу, як ялин розтікається у яка запитує: ну все нормально, ми не такі", - сказав Манський.

"Так, дійсно в Північній Кореї абсолютно немає свободи, абсолютно немає сенсу життя. Це самий жорстокий і нещадний, навіть не експеримент, а якийсь злочин перед людством. Так, ми ще не такі. Але їм у Північній Кореї така країна дісталася, вони народилися в ній, прийняли її такою. Вони її не можуть змінити, а ми-то, друзі мої, нашу країну самі про*рали, розумієте? Ми, ніхто за нас цього не робив, і тому, звичайно, ми не такі, як у Північній Кореї. Ми значно гірші", - заявив режисер.

До речі, режисер Олег Сенцов заочно отримав престижну американську премію.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся