ru ua

Відомий російський блогер назвав Сергія Бабкіна "боягузливим зрадником України"

Відомий російський блогер назвав Сергія Бабкіна "боягузливим зрадником України" Фото: Сергій Бабкін (facebook.com-babkin.official)

За його словами, Бабкін не викликає навіть гніву і злості, а тільки гидливість

Відомий російський блогер Олександр Тверськой назвав співака Сергія Бабкіна "жалюгідним, слизьким, боягузливим зрадником України". Про це Тверськой написав на своїй сторінці в Facebook.

Блогер прокоментував скандальний інцидент, який стався з співаком і громадськими активістами напередодні запланованого концерту у Львові. Тверськой вважає, що Бабкін не викликає навіть гніву і злості, а тільки гидливість.

Блогер підкреслює, що всім громадським діячам, артистам, співакам, політикам, які їздять на територію Росії потрібно заборонити зворотний в'їзд в Україну, а за публічне виправдання військової агресії Росії, за його словами, потрібно заводити кримінальні та адміністративні справи залежно від контексту і положення людини. Він додає, що українських політиків, які відвідують РФ, крім заклад кримінальних справ, потрібно позбавляти всіх посад.

alt

Скріншот поста (facebook.com/TverskoyAA)

"Це найгірші з людей. Це не просто формальні зрадники - це люди, які свідомо руйнують Україну зсередини, пропагують російську світ і бажають знищення незалежної України. Це і є другий український фронт в оборонно-визвольній війні з Росією. На цьому фронті не стріляють, ні, на ньому такі як Бабині готують грунт для чобіт російського автомойщика, кличуть російська вбивць до себе в будинку і промивають мізки населенню, впроваджують пропагандистські кліше про те, що все "не так однозначно", що "ми теж винні", "ми брати" і так далі до самого шпиля останкінської вежі", - написав він.

Також Тверськой висловив жаль, що не працює в СБУ.

"Війна четвертий рік. А ці безсовісні слимаки сміють ще що-то вякать про "неоднозначність". Іноді реально шкодую, що не працюю в СБУ. Жодна б істота, співаюче ротом типу Бабкіна в Україну б не в'їхало", - підсумував він.

alt

Скріншот поста (facebook.com/TverskoyAA)

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на пост блогера, і дискусія між автором і його підписниками перемістилася в коментарі до запису.

alt

Скріншот коментарів (facebook.com/TverskoyAA)

Нагадаємо, що український продюсер жорстко висловився про Сергія Бабкине.