ua en ru

Відомий український шоумен хрестив молодшу дочку (фото)

Відомий український шоумен хрестив молодшу дочку (фото) Фото: Дядя Жора з сім'єю (instagram.com/dyadya_jora)

Доньку назвали Аміною

Відомий український шоумен Дядя Жора (справжнє ім'я - Вадим Мичковський) хрестив молодшу доньку Аміну. Про це він повідомив на своїй сторінці в Іnstagram.

Хрестини пройшли в католицькому Кафедральному соборі Святого Олександра в Києві.

"Сьогодні у нас один з важливих днів. Ми нарешті охрестили нашу маленьку Аминку. Наша родина стала більше. Люблю своїх дівчаток. Я всіх люблю. Божого благословення всім родинам!" – написав він.

Відомий український шоумен хрестив молодшу дочку (фото)

Скріншот поста (instagram.com/dyadya_jora)

Кого вибрав хрещеними батьками для малятка Дядя Жора не сказав.

Відомий український шоумен хрестив молодшу дочку (фото)

Фото: Дядя Жора з сім'єю і близькими (lime.apostrophe.ua)

Крім маленької Аміни шоумен разом з дружиною Наталією виховують ще дочок Уляну і Устину.

Відомий український шоумен хрестив молодшу дочку (фото)Фото: Дружина і дочки шоумена (lime.apostrophe.ua)

У 2006 році Вадим Мічковський переїхав у Київ. З тих пір був резидентом проекту "Comedy Club Ukraine". Виступає під псевдонімом "Дядько Жора".

Нагадаємо, що дизайнер Андре Тан розповів, чому не бачить майбутнє своєї дочки в модельному бізнесі.

Дочки дизайнера лише півтора року, але Андре вже заявив, що проти того, щоб вона займалася модельним бізнесом в майбутньому. За його словами, це дуже складна робота.
Дизайнер підкреслив, що модельний бізнес – дуже жорстокий і часто європейські дизайнери не соромлячись ображають моделей.

Також повідомлялося про те, що відома українська співачка Настя Каменських, яка нещодавно почала сольну кар'єру під псевдонімом NK, розповіла про особисте життя та вагітності.

Співачка заявила, що навіть якщо вона завагітніє, то не буде робити паузу у своїй музичній кар'єрі. За її словами, вагітність – це найпрекрасніше, що з нею може трапитися.

Вона розповіла, що раніше дуже переживала з приводу того, як можна поєднати особисте життя і роботу. Співачка вважає, що при бажанні це можна зробити. Також Настя сказала, що хоче "захистити свій шматочок щастя", тому не буде обговорювати своє особисте життя.