ua en ru

Відомий український ведучий похвалився обручками від Бреда Піта

Відомий український ведучий похвалився обручками від Бреда Піта Фото: Андрій Джеджула з дружиною (facebook.com/andrey.djedjula.3)

Пара розповіла, чому вибрала саме ці прикраси

Популярний телеведучий Андрій Джеджула з дружиною Юлією похвалилися дизайнерськими кільцями, які створив Бред Пітт у співавторстві з відомими ювелірами. Про свій вибір вони розповіли Каті Осадчій в "Світському житті".

"Для мене біле золото не золото. Тому жовте. А пропозицію я зробив з білим золотом", - говорить Андрій.

"Андрій сказав, біле у тебе вже є, так що давай жовте – все буде під підходити. У нас в сім'ї – мужик сказавши – дружина зробила", - сміється Юлія.

Відео: Джеджула про весілля (Світське життя)

Перед святкуванням весілля пара обвінчалася в церкві.

"Мені здається, це головне і з цього ми почали наше спілкування щодо весілля. В будь-якому іншому випадку, це просто вечірка для багатьох людей. У мене на день народження приходить чоловік 80, в середньому. Сьогодні у нас на весіллі буде 160 гостей", - зазначив він.

Відомий український ведучий похвалився обручками від Бреда Піта

Фото: Кільця Джеджули від Бреда Пітта (facebook.com/andrey.djedjula.3)

Зазначимо, що пара обвінчалася 13 жовтня в Києві. Тоді радісною подією Джеджула поділився з передплатниками у соцмережах.

"Ну ось, ми перед Богом вже чоловік і дружина! А завтра вже і вона сама - наша галаслива весілля! Люблю тебе дружина моя, ти у мене найкрасивіша! Чекаю з нетерпінням побачити наступне весільну платні. Я впевнений, що моя мама бачила все і була з нами! Це дуже емоційна для нас був момент! Після посту, причастя і сповіді ми чисті один перед одним, і нехай так буде завжди!" – написав він.

Тоді Андрій Джеджула показав знімки чудових обручок з гравіюванням ініціалів і серця, а також авторської гравіюванням Бреда Пітта.

До речі, стало відомо про розкішне весілля заступник міністра юстиції.