ua en ru

Відомий український ведучий заспівав в ефірі пісню "Океану Ельзи" і "Ленінграда"

Відомий український ведучий заспівав в ефірі пісню "Океану Ельзи" і "Ленінграда" Фото: Юрій Горбунов (РБК-Україна)

Шоумен заспівав уривки з відомих композицій

Український шоумен і чоловік Каті Осадчої Юрій Горбунов побував у прямому ефірі "Сніданку з 1+1" і порадував шанувальників виконанням пісень. Також ведучий Голосу країни розповів, як працював над озвучуванням нового українського мультика "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила", де йому дісталася роль кота. Про це повідомляє ТСН.

"Чоловік у житті кіт. Він вміє і лизнути, і дряпнути, і приголубиться, і втекти, і погуляти сам по собі. Тому перевтілюватися в кота, як на мене, це не проблема. Тим більше в українському мультфільмі. Знаєте, який головний меседж цього мультика? Не викрадайте наших принцес, не забирайте наші історії. Тому що події, які колись описував Пушкін, це події, які були на Київської Русі", - сказав Горбунов.

Відео: Юрій Горбунов (tsn.ua)

В кінці ефіру ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв попросив Горбунова щось заспівати. Юрій заспівав уривок з пісні "Океану Ельзи" і групи "Ленінград".

До речі, Катя Осадча та Юрій Горбунов показали фото з прогулянки з сином.

Нагадаємо, Х ювілейна церемонія "Viva! Найкрасивіші" пройшла 2 лютого 2018 року в столичному палаці "Україна" (відеорепортаж: STYLER.rbc.ua/ Валентина Балабанова)