ua en ru

"Як в Радянському Союзі": Притула розповів, як вибирав подарунок для сина до Дня святого Миколая

"Як в Радянському Союзі": Притула розповів, як вибирав подарунок для сина до Дня святого Миколая Фото: Сергій Притула (РБК-Україна)

Зробити це виявилося не так вже й просто

Відомий український шоумен, телеведучий і волонтер Сергій Притула розповів своїм передплатникам смішну історію про те, як він вибирав подарунок для дитини до Дня святого Миколая. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Я думав, що мене, батька, який пройшов довгий шлях від Бакуган і ниндзяго до спинеру, вже нічим не здивуєш. І раптом бейблейд (іграшка). Переговорили вчора з колишньою дружиною на предмет того, що Миколай принесе під подушку малому, ну, щоб не співпало. Про все домовилися і Юля, знаючи мій графік, каже, мовляв, не парся, я це бейблейд сама куплю тобі завтра віддам", – пише Притула.

За його словами, цієї іграшки не виявилося в багатьох торгових центрах Києва.

"А я як раз переїжджав з одного локацій зйомок на іншу. По дорозі зробив гак і заскочив в дитячий магазин, в якому я є постійним клієнтом від народження Дмитра (старший син шоумена). Заходжу в магазин, відразу натикаюся на керуючу. Далі діалог: Я: добрий день, мені треба эээээ... Керуюча: (тихенько) Бейблейд? Я: воно здається так називається ... В: (озираючись, таємничо) ідіть за мною!", - розповів ведучий.

Притула відзначив, що цей інцидент нагадав йому торгівлю в Радянському Союзі.

"Коротше, в Совєцькому Союзі так чоботи з-під поли не продавали, як мені вчора ті іграшки. Дама в магазині, в каптьорці, відкрила пакет, в якому було 5-6 упаковок тих іграшок і я вибирав їх так, як 30 років тому вініли у фарцовщиків. І дуже порадувала фраза: "я знала, що для" своїх "треба відкласти", - написав він.

"Як в Радянському Союзі": Притула розповів, як вибирав подарунок для сина до Дня святого Миколая

Скріншот поста (facebook.com/serhiyprytula)

Нагадаємо, що Притула з іронією передрік Грузії протести на чолі з колишнім мером Києва Леонідом Черновецьким.