ua en ru

"Народ як гуляв, так і гуляє": Вірастюк розповів, як війна змінила українців

"Народ як гуляв, так і гуляє": Вірастюк розповів, як війна змінила українців Фото: Василь Вірастюк (starbom.com

Найсильніша людина світу вважає ,що ситуація на Донбасі мало вплинула на свідомість народу

Війна на сході України ніяк не змінила українців, тим більше політиків. Таку думку висловив Василь Вірастюк в інтерв'ю виданню "Вголос".

"Чесно кажучи, фактично нічого не змінилося у свідомості багатьох людей. Тому що народ як гуляв, так і гуляє. Як ходили в ресторани, нічні клуби, так і ходять, слухають веселу музику. Для них немає війни ", - вважає Вірастюк.

Майстер спорту зазначив, що на його думку, війна не вплинула взагалі ні на що, особливо на ситуацію з корупцією в країні, яку продукують депутати.

"Ми фактично змінили "шило на мило". Давайте будемо відверті: як крали, так і крадуть, корупція, яка була, така і є зараз. Чиновники - це 2% від населення народу. Ті, які сидять у Верховній Раді і Кабміні . Але звідки вони приходять? вони ж не падають з небес, наші народні депутати. вони приходять з тих самих людей, деякі навіть із сіл, уродженці сіл, міст, маленьких районних центрів. Це означає, що десь сидить далеко в голові ця психологія, а коли дорывается - "опа!". У нас люди насправді не хочуть мінятися. Ну не хочуть мінятися. Людей куди вивезти, мазут, треба і водити 40 років по пустелі, щоб у них змінилася свідомість ", - заявляє Вірастюк.

Нагадаємо, на Донбасі воїни АТО разом з дружинами захищають країну.