ua en ru

"Як тільки виросту, відразу ж зроблю операцію": Андре Тан відверто розповів про свої комплекси

"Як тільки виросту, відразу ж зроблю операцію": Андре Тан відверто розповів про свої комплекси Фото: Андре Тан (РБК-Україна)

Дизайнер згадав, яке прізвисько йому дали у дворі

Відомий і успішний український дизайнер Андре Тан, який входить в десятку кращих модельєрів України, відверто поділився своїми комплексами. Про це він розповів в інтерв'ю Styler.

"У мене було досить багато комплексів, які я переборов. Вважаю, якщо у тебе щось погано виходить, ти повинен це робити", - сказав модельєр.

"Я страшенно боявся публічних виступів. Для мене в дитинстві стати на стілець і розповісти віршик було чимось незбагненним", - зазначив він.

"Став боротися з цим ще з 17 років. Зрозумів, що це проблема. Особливо якщо я хочу бути почутим і зрозумілим дизайнером. А для цього мені доведеться потрапити на телебачення", - сказав Тан.

"Я пішов спочатку на 39-й канал у Харкові, де вів новини моди в програмі "Трамвай". Кожен ефір для мене був рівносильний виходу казкової русалочки, якій дали ноги. Пам'ятаєте, коли кожен крок завдавав їй болю, немов їй в ноги встромлюють тисячі ножів. Ось для мене таким був кожен виступ на 39-му каналі", - розповів модельєр.

"У процесі, крок за кроком я став позбавлятися від цього. Потім були перемоги в різних міжнародних конкурсах, після чого мене запросили в Київ", - згадав дизайнер.

"Також один комплекс мені прищепила молодша сестра, яка в дитинстві дражнила мене за мій великий ніс. Ще в 13-річному віці я думав, що як тільки виросту, відразу ж зроблю операцію, скільки б грошей мені це не коштувало. Але я виріс і живу з цим носом. Так, він великий, картоплею – і нехай буде таким далі", - розповів Андре Тан.

"Довгий час у мене були некрасиві зуби. Були проблеми, які ніяк не можна було виправити. Але і цей комплекс я поборов. Проходив в брекетах два роки і зробив собі, нарешті, зуби, про які мріяв. Тепер моє прізвисько з двору, через багато років, хоча б виправдано – мене називали "голлівудська посмішка", тому що я завжди багато сміявся і посміхався", - поділився український дизайнер.

До речі, Джамала з'явилася на публіці з відвертим декольте.

Відома українська співачка кримськотатарського походження, переможниця Євробачення 2016 Джамала з'явилася на публіці в елегантному вбранні з глибоким декольте. Срібне плаття з чорним бантом на талії від українського дизайнера Андре Тана співачка вибрала для церемонії Best Fashion Awards.