ua en ru

"Якого біса": Зеленський жорстко звернувся до СБУ

"Якого біса": Зеленський жорстко звернувся до СБУ Фото: Володимир Зеленський (РБК-Україна)

Причиною стала можлива заборона проекту артиста

Володимир Зеленський емоційно відреагував на можливу заборону серіалу "Свати". Відповідне відеозвернення артист опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Якщо вам не подобається слово "свати". Якщо вам ближче слово "куми", то ви спочатку поборіть своє "кумівство", а потім будете боротися з нашими "Сватами", - сказав Зеленський.

Накипело!

Опубліковано Владимиром Зеленским 23 листопад 2017 р.

Відео: Володимир Зеленський прокоментував заборону "Сватів" (facebook.com/zelenskiy95)

Актор додав, що серіал дивляться мільйони телеглядачів і його заборона ніяк не пов'язаний з безпекою країни.

"Це український серіал. Цей серіал придуманий мною. Цей серіал зроблений нашими людьми. Якого біса ви там щось пропонуєте? Хто ви такі? Що ви зробили? Якщо ви - Служба Безпеки України - піклуйтеся про безпеку України. Щоб на вулицю можна було вільно піти і дітям було не страшно", - сказав артист.

Нагадаємо, відомий російський актор прокоментував заборону на в'їзд в Україну.

"Я про це не знаю, не відвідував Крим. Це знову фейки якісь, пускають ж. Я вже п'ять років туди не їжджу (в Україні, - ред.). Все затихне - будемо їздити так само, як і їздили. Я в це свято вірю і молюся", - сказав Федір Добронравов.

Служба безпеки України заборонила в'їзд в країну російського актора Федору Добронравову на три роки. Про це заявила на своїй сторінці в Facebook прес-секретар відомства Олена Гітлянська. Актор підтримував приєднання Криму до Росії. Крім того, зазначає Гітлянська, Добронравов неодноразово відвідував півострів після цього, тобто незаконно перетинав державний кордон.