ua en ru

Каньє Уест розповів про свою майбутню філософську книгу

Каньє Уест розповів про свою майбутню філософську книгу Фото: BBC

Репер поділиться своїми думками про історію та мистецтво

Американський музикант і чоловік Кім Кардашьян Каньє Уест поділився новиною про те, що вже почав писати свою першу книгу. У творі під назвою Break The Simulation він розповість про свою особисту філософію і погляд на мистецтво. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

"У мене є концепція, яку я зараз розробляю. Я пишу філософську книгу під назвою "Зламати симуляцію". Моя філософія - або давайте скажемо "концепція ", оскільки філософія звучить занадто сильно - у мене є концепція щодо фотографій, я не визначився зі своїм ставленням до них, до людських істот, одержимим фотографіями, оскільки цей процес забирає тебе з поточного моменту і переміщує в минуле або майбутнє. Фотографувати можна, щоб задокументувати події, проте найчастіше це поглинає людей. Люди занадто багато живуть спогадами", - поділився репер.

Каньє зазначив, що ці ідеї прийшли в його голову, коли він розробляв власну лінію одягу. Артист зрозумів, що творчі люди часто надихаються минулим і шукають нові ідеї в різних історичних періодах. За його словами, людям пора перестати озиратися назад і спиратися на тенденції минулого.

"Я вірю, що те, що ми створюємо зараз, буде представляти людство і через п'ятсот, і через тисячу років. Свою дружину, наприклад, я бачу сучасним втіленням Марії-Антуанетти", - додав музикант.

Нагадаємо, що Кім Кардашьян опублікувала перше сімейне фото з усіма дітьми.