ua en ru

Коровай і блакитна троянда: Девід Лінч прилетів у Київ

Коровай і блакитна троянда: Девід Лінч прилетів у Київ Фото: Девід Лінч (flickr.comThiago Piccoli)

Культовий режисер прибув в столицю України на приватному літаку

Легендарний американський режисер Девід Лінч прибув у Київ. Він прилетів в Україну на приватному літаку. Як повідомляє ТСН, організатори зустрічі подарували йому коровай світу - відповідна напис українською та англійською мовами нанесена прямо на хлібі. А ще режисерові серіалу "Твін Пікс" вручили блакитну троянду, адже вона є одним з елементів містичної телесаги.

Увечері 17 листопада режисер влаштує гала-бал у п'ятизірковому готелі. Потрапити туди зможе кожен охочий, придбавши квиток вартістю від 23 до 55 000 гривень. Гроші підуть у благодійний фонд.

Зазначимо, що Київі Девід проведе низку публічних зустрічей. Активну участь у всіх зустрічах візьмуть двоє інших членів делегації фонду: Боб Рот і Джоанна Плафски. Боб Рот — генеральний директор David Lynch Foundation і один з найбільш авторитетних вчителів трансцендентальної медитації (ТМ) в США. За останні 40 років цій техніці він навчив тисячі людей.

В числі учнів Девіда Лінча — такі знаменитості, як Кеті Перрі, Том Хенкс, Камерон Діас, Джеррі Сейнфельд, Мартін Скорсезе, Рей Даліо та ін. Боб керує некомерційною організацією Center for Leadership Performance, яка навчає трансцендентальної медитації працівників компаній зі списку Fortune 100. Його книга "Трансцендентальна медитація" перекладено на 20 мов.

Відео: Девід Лінч прилетів у Київ (tsn.ua)

Читайте також що буде робити Девід Лінч у Києві під час свого перебування.