ru ua

Кася Мось (Польща) з піснею "Flashlight" пройшла у фінал Євробачення 2017

Кася Мось (Польща) з піснею "Flashlight" пройшла у фінал Євробачення 2017 Виступ Кася Мось/ Кадр з відео YouTube-Eurovision Song Contest

Учасниця Євробачення 2017 від Польщі представила в першому півфіналі ліричну композицію під звуки скрипки

Кася Мось, представниця Польщі на пісенному конкурсі, проходить у фінал Євробачення 2017 за результатами глядацького голосування. Біографія виконавиці і відео її виступу в першому півфіналі з піснею "Flashlight" - у нас на Styler.

Польща на Євробаченні 2017: Кася Мось

Kasia Moś - сценічне ім'я польської співачки Катаржини Мось. Вся її родина пов'язана з музикою, тому інтерес до творчості Кася почала проявляти з ранніх років. Батько Касі - відомий в Польщі скрипаль і режисер оркестру AUKSO, Марек Мось. Мама співачки також грає на скрипці. Композитором і продюсером першого альбому Касі став її брат.

Гру на віолончелі і фортепіано Кася Мось освоїла в музичній школі ім.Шопена в Битомі, потім здобула освіту в Вокальній академії музики в Катовіце на джазовому відділенні.

Перші кроки на шляху до визнання виконавиця почала робити в 15 років. У 2006 році вона вже спробувала свої сили в національному відборі на Євробачення, зайнявши 10 місце з піснею "I Wanna Know". У 2011 Кася почала співпрацю з засновником популярної групи з США "The Pussycat Dolls". Після прослуховування виконавицю запросили взяти участь в бурлеск-шоу "The Pussycat Dolls Burlesque Revue". 6 місяців Кася провела в Америці і за цей час встигла попрацювати з Кармен Електра та Келлі Осборн. Також співачка брала участь у благодійному вечорі Єви Лонгорії.

Повернувшись з США, Кася Мось взяла участь в польському шоу талантів "Must Be the Music", де зайняла 3 місце. У 2015 році випустила свій дебютний альбом "Inspination", з однією з пісень якого брала участь в нацвідборі на Євробачення 2016, але не змогла перемогти.

У 2017 Кася Мось знову спробувала свої сили в "Krajowe Eliminacje" і з піснею "Flashlight" стала кращою серед 10 претендентів на участь в Євробаченні в Києві.

Кася Мось успішно виступила в першому півфіналі пісенного конкурсу і отримала можливість ще раз заспівати на сцені Євробачення 2017 у фіналі, який відбудеться 13 травня.

Відео: Виступ Кася Мось з піснею "Flashlight" (YouTube/Eurovision Song Contest)