ua en ru

Катя Осадча вразила відвертими зізнанням про подарунок від відомого дизайнера

Катя Осадча вразила відвертими зізнанням про подарунок від відомого дизайнера Фото: Катя Осадча (instagram.com/kosadcha)

Українська зірка співпрацювала із Аззедіном Алайя на початку модельної кар’єри

Відома українська телеведуча Катя Осадча присвятила блог пам'яті легендарного дизайнера Аззедіна Алайя, який пішов з життя 18 листопада у віці 77 років. Зірка розповіла, як працювала у будинку модел’єра та який несподіваний подарунок від нього отримала. Текст опублікований на JetSetter.ua.

"Коли я познайомилася з Аззедіном Алайя, мені було 17: я працювала в Парижі моделлю та страшно переживала щодо кожної невдачі. Після тривалої перерви Алайя влаштував закритий показ і шоу-рум у своєму будинку в богемному кварталі Маре. Я була серед десяти моделей, яких обрали для показу, а після дефіле містер Алайя запросив мене стати моделлю, на яку він пошиє наступну колекцію. І тут почалося дивовижне знайомство зі світом Аззедіна Алайя", - каже Осадча.

Українка кілька тижнів працювала у будинку дизайнера, де він і жив, і працював.

"Це був великий дім біля Hotel de Ville, де бігали дві його улюблені собаки, а кравчині гомоніли, як на ринку рідної для дизайнера Корсики. Я ледь-ледь розуміла французьку, містер Алайя зовсім не розмовляв англійською, проте ми прекрасно знаходили спільну мову.

Катя Осадча вразила відвертими зізнанням про подарунок від відомого дизайнера

Фото: Аззедін Алайя (jetsetter.ua)

Світ моди дуже жорстокий, починаючі моделі звикли, що до них ставляться зазвичай як до фону, але саме в будинку Алайя всі були рівні: і початківці, і топ-моделі, і кравчині, і сам дизайнер. Обід у будинку був особливою традицією: за одним великим столом збиралися всі, хто на цей момент був у домі, — від прибиральниць до топ-моделей", - дивує Осадча.

За її словами, у будинку на обід до Аззедіна приїжджали Наомі Кемпбелл, Лінда Євангеліста, Надя Ауерман. Роботою Осадчої було приміряти нові сукні, поки кравчині і дизайнер їх підганяли та доповнювали.

"Наприкінці другого тижня роботи в моїй модельній агенції було свято. Я навіть не збиралася йти, бо коштів на нову сукню не було, а нічого ошатного в повсякденному модельному гардеробі не мала. Й ось напередодні вечірки на одній із примірок Аззедін Алайя через свою помічницю-перекладача запитує, у чому ж я піду на свято. Не дочекавшись відповіді, він видав мені вбрання з колекції, яка тільки мала побачити світ, — класичну довгу червону сукню з його фірмового трикотажу", - зізналася Катя.

Осадча зазначила, що Аззедін Алайя залишився в її пам’яті людиною, яка ставилася до кожного із відкритим серцем.

До речі, Styler дізнався секрети ультрамодного образа для зими 2017-2018 від українських дизайнерів.