ru ua

Кевіну Спейсі не повідомили про його заміну у фільмі "Все гроші світу"

Кевіну Спейсі не повідомили про його заміну у фільмі "Все гроші світу" Фото: Кадр з фільму "Всі гроші світу"

Режисер дізнався про секс-скандал вже після закінчення зйомок

Студія Sony Pictures вирішила вирізати всі сцени з актором Кевіном Спейсі в майбутньому американському трилері "Всі гроші світу". Режисер Рідлі Скотт зізнався, що скандального артиста замінять Крістофером Пламмером, але Спейсі про це так ніхто і не сказав. Про це повідомляє Entertainment weekly.

В інтерв'ю Скотт розповів, чи повідомив хтось Спейсі про його звільнення: "Ні. І він мені не дзвонив. Якби він подзвонив мені і сказав щось на кшталт "Привіт, послухай, все вийшло ось так і мені по-справжньому шкода", я б повівся в цій ситуації трохи по-іншому. Я б все одно його замінив. Я б сказав що-небудь типу "Так, спасибі за дзвінок, але ми повинні рухатися далі".

Режисер також зізнався, що вони вже майже закінчили роботу над створенням фільму, коли дізналися про секс-скандал: "Я вже закінчив роботу над фільмом і працював в студії звукозапису над саундтреком, коли хтось розповів мені новини. І ось тут-то все і почалося. Я почав обмірковувати все це і зрозумів, що ми не можемо. ми не можемо спускати на гальмах поведінку будь-якого подібного штибу. І що це точно зашкодить фільму. А ми не можемо, щоб вчинки однієї людини перекреслили роботу всіх інших людей . Ось так все прост".

Прем'єра фільму "Всі гроші світу" повинна відбутися 25 грудня цього року.

Нагадаємо, що екс-зять короля Норвегії зізнався, що до нього домагався Кевін Спейсі.