ua en ru

Кейт Міддлтон і принц Вільям показали світові новонародженого сина (фото)

Кейт Міддлтон і принц Вільям показали світові новонародженого сина (фото) Фото: принц Вільям і Кейт Міддлтон (twitter.com/kensingtonroyal)

Зустріти молодшого братика прийшли також принц Джордж і принцеса Шарлотта - старші діти пари

Кейт Міддлтон і принц Вільям показали світові свого новонародженого сина. Герцогиня Кембриджськая, яка вранці, 23 квітня, народила третю дитину, вже виписалася з лікарні Святої Марії через кілька годин після пологів. Малюк з'явився на світ в 11:01 ранку за лондонським часом (13:00 в Україні).

Незабаром після пологів вона показалася на порозі лікарні з немовлям на руках.

Кейт Міддлтон і принц Вільям показали світові новонародженого сина (фото)Кейт Міддлтон і принц Вільям показали світові новонародженого сина (фото)

Фото twitter.com/KensingtonRoyal

Принц Вільям приїхав в пологовий будинок до дружини в компанії двох старших дітей — принца Джорджа і принцеси Шарлотти, а потім на порозі з малюком в руках здалася сама Кейт.

Кейт Міддлтон і принц Вільям показали світові новонародженого сина (фото)Кейт Міддлтон і принц Вільям показали світові новонародженого сина (фото)

Фото twitter.com/KensingtonRoyal

Перед тим, як залишити поріг лікарні, подружжя традиційно провели фотосесію, позуючи численним журналістам. Кейт вибрала червону сукню з білим мереживним коміром.

"Я дуже щасливий і перебуваю у великому захопленні. Тепер у нас буде в три рази більше приводів для занепокоєння. Ми не змусили вас довго чекати", - сказав щасливий молодий тато – принц Вільям.

варто відзначити, що королева Єлизавета II у свої 92 роки стала прабабусею в шостий раз.

Як назвали дитину - щасливі батьки оголосять пізніше. Принц з'явився на світ 23 квітня, тобто в день святого Георгія, покровителя Англії. Але назвати так дитину не можуть, тому що це ім'я носить його старший брат, якому в липні виповниться п'ять років.

Раніше повідомлялося, що Кейт Міддлтон і принц Вільям втретє стали батьками.

У принца Вільяма і Кейт Міддлтон народився син (відео: styler.rbc.ua)