ua en ru

"Київ може стати другим Берліном": ONUKA розповіла, хто зможе змінити Україну

"Київ може стати другим Берліном": ONUKA розповіла, хто зможе змінити Україну Фото: Співачка ONUKA (instagram.com-onukaofficial)

Лідер групи Ната Жижченко впевнена, що Україна ще проявить себе

Солістка групи ONUKA Ната Жижченко розповіла, що Київ може стати другим Берліном. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню DW.

"Я не знаю, чи зможе культура стати голосніше, ніж політика. Але вона точно може стати тим другим полюсом, який збалансує сприйняття країни за кордоном. Революції завжди дають поштовх музиці, театру, моді. Ми повинні працювати в цьому напрямку, щоб Україну нарешті перестали сприймати другорядною країною, в якій все погано", - сказала Жижченко

На думку артистки, Україна може подарувати Європі ще багато талантів.

"Треба творити позитивні моменти і заявляти про них. І я вірю, що Київ може стати новим Берліном, а Україна подарує Європі і світі ще багато талантів. Мислити треба зі знаком плюс. Я вірю в нашу молодь, бо вона дуже просунута, вільна і талановита", - підсумувала солістка.

Нагадаємо, що ініціатор і обличчя проекту Наталія Жижченко брала участь раніше в групах Tomato Jaws і KOOQLA. У групі ONUKA вона і вокалістка та автор музики і текстів, і головний ідеолог. На сцені вона, крім вокалу, грає на сопілці (сопілки), окарине, омникорде, невеликих перкусійних інструментах, а також керує відтворенням семплів.

Як раніше повідомлялося, ONUKA висловилася про концерти в Росії.