ru ua

В Києві потрапив у лікарню відомий російський музикант (фото)

В Києві потрапив у лікарню відомий російський музикант (фото) Фото: Олексій Лебединський (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

Співак звернувся до однієї зі столичних лікарень

Відомий російський музикант і композитор Професор Лебединський потрапив у лікарню. Про це написав сам музикант на своїй сторінці в Facebook.

Співак живе в Києві, тому звернувся до однієї зі столичних лікарень. Його прооперували в Київському інституті клінічної та експериментальної хірургії (інститут Шалімова).

"Все зайве вчора вирізали. Тепер ККД буде значно вище. І скоро буду жерти все підряд! Холодильник, захищайтеся!", - пожартував Лебединський.

В Києві потрапив у лікарню відомий російський музикант (фото)

Скріншот поста (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

Також він опублікував фото з лікарняної палати.

В Києві потрапив у лікарню відомий російський музикант (фото)

Фото: Лебединський в лікарні (facebook.com/ProfessorLebedinsky)

Повідомляється, що музиканту видалили жовчний міхур.

Нагадаємо, що Лебединський розповів, чому вирішив організувати масштабний фестиваль саме в Києві. Також він поділився своєю думкою про те, чи має Україна шанси стати процвітаючою державою і чому найближчі президентські вибори в Росії можуть бути самими чесними і прозорими.

Також повідомлялося, що переможниця Євробачення-2004 українська співачка і волонтер Руслана Лижичко повідомила своїм прихильникам, що перенесла операцію на оці.

Руслана повідомила, що невелика зміна іміджу пов'язана з тим, що їй довелося перенести операцію на оці.

Тим не менше, після важкої операції на оці, вона продовжує займатися професійною діяльністю.

"Зараз я в Бухаресті, сьогодні повинна була вийти в пов'язці на сцену під час прямого ефіру великого музичного телешоу Євробачення в Румунії. Але в останній момент зняла її і пішла на сцену з відкритою раною на оці. Я повинна була динамічно рухатися і співати , щоб камери не встигли зафіксувати моє обличчя. Я - українка, і повинна бути сильна", - написала Руслана.