У Києві виступлять "літаючі грузини"

У Києві виступлять "літаючі грузини"
Фото: Танцюристи ансамблю "Батумі" (Прес-служба)

У столиці виступить один з кращих грузинських танцювальних ансамблів

22 травня в 19:00 в столичному Жовтневому палаці з великою програмою виступить знаменитий грузинський ансамбль "Батумі".

Напередодні приїзду в Київ продюсер ансамблю "Батумі" Іраклій Шапатава розповів, що їх колектив часто порівнюють з іншим грузинським ансамблем - "Сухішвілі", але вони не бачать в них своїх конкурентів.

"Ми поважаємо "Сухішвілі", але ніколи не вважали їх своїми конкурентами. Більше того, ми дружимо, часто перетинаємося на гастролях, періодично виступаємо на одних концертах, але у кожного з нас своя дорога. Досить один раз побачити живцем наш виступ, щоб в цьому переконатися", - підкреслив Іраклій.

В столицю ансамбль приїде в складі 43 артистів і привезе сотню дорогих авторських костюмів, яку ледве вдалося вмістити в 37 валізи. Колектив презентує програму зі своїх кращих номерів. Пластичні артисти будуть буквально літати над сценою; не випадково за один виступ кожен танцюрист втрачає по кілька кілограмів.

Зазначимо, що за гарячі танці, акробатичні трюки "Батумі" називають "літаючими грузинами".

До речі, Володимир Гришко розповів, що їсть жаб.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся