"Цеглинка за цеглинкою": кума Путіна показала, як "працюють" українські зірки

"Цеглинка за цеглинкою": кума Путіна показала, як "працюють" українські зірки
Фото: Оксана Марченко (facebook.com oksana.marchenko.tv)

Знімки виконавців дружина Медведчука опублікувала в соцмережі

Українська телеведуча і кума Володимира Путіна Оксана Марченко з ретельністю анонсує нові випуски програми "Час будувати". Так, наприклад, на своїй сторінці в Facebook вона показує фотографії українських зірок, які знялися для її проекту.

"Дорогі мої, де ви ще зможете побачити зірку шоу-бізнесу Потапа, який буде білити бордюри?! Звичайно ж, тільки в нашому проекті "Час Будувати". Кожну суботу з 2-го грудня о 20:30 вмикайте Інтер і беріть приклад, як дарувати людям позитив і добро", - написала вона і показала спільне фото з Потапом.

"Цеглинка за цеглинкою": кума Путіна показала, як "працюють" українські зірки"Цеглинка за цеглинкою": кума Путіна показала, як "працюють" українські зіркиСкріншот (facebook.com/oksana.marchenko.tv)

"Взаємодопомога і взаємовиручка творять добро! Саме такий ви зможете побачити Віру Брежнєву в проекті "Час Будувати" - люблячої людей, вміє допомогти тим, хто цього потребує, зробити все можливе, щоб змінити ситуацію на краще. З позитивними емоціями вона облагораживала територію, мурувала стіни нового будинку наших героїв, який в результаті наповнився світлом, радістю і променями сонця, що перемагає негоду!!!", - описала Марченко фото з Брежнєвої.

"Цеглинка за цеглинкою": кума Путіна показала, як "працюють" українські зірки"Цеглинка за цеглинкою": кума Путіна показала, як "працюють" українські зірки

Скріншот (facebook.com/oksana.marchenko.tv)

"Цеглинка за цеглинкою будується нове життя, яка складається з радості, кольору, посмішок, випромінюючи добро. Розуміючи це, Ані Лорак з великим трепетом допомагала команді "Час Будувати" у створенні нового будинку для наших учасників – один за іншим вкладала цеглини, наповнюючи кожен з них своїм позитивом, вірою у світле майбутнє і щасливе життя", - описала вона фото з Ані Лорак.

"Цеглинка за цеглинкою": кума Путіна показала, як "працюють" українські зірки

Скріншот (facebook.com/oksana.marchenko.tv)

Нагадаємо, що соцмережа розгнівала трансляція реклами з кумою Путіна поїздами "Інтерсіті".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся