ru ua

Кличко розповів про свої плани на майбутнє

Кличко розповів про свої плани на майбутнє Фото: Владимир Кличко (pl.com.ua)

Українець замислюється над завершенням кар'єри

Один з найтитулованіших боксерів, українець Володимир Кличко зізнався, що замислюється над завершенням спортивної кар'єри, але не збирається спочивати на лаврах після відходу з боксу.

"Мій останній поєдинок був не таким успішним. Я до цього звик, нічого страшного. Не завжди в житті складається так, як хочеться. Але тут важливо отримувати уроки і розбиратися, чому так сталося. У 41 рік я думаю про те, як буду вибудовувати кар'єру далі. Так, я думаю про спортивну пенсію, але сидіти і жити спогадами про минуле я не збираюся ні в якому разі. Тільки вперед!" - цитує екс-чемпіона світу в суперважкій вазі проект WoMo.

"Більше вчитися, більше знати, більше мріяти, адже людина, стоячи на одному місці, падає назад. Тому тільки вперед - до нових знань і здійснення нових цілей", - додав Кличко.

Також спортсмен сказав, що у нього є ідея провести курс навчання в університеті Санкт-Галлена в Швейцарії для студентів від 29 до 60 років, яким "цікаво дізнатися про управління челленджами".

"Мені потрібно готуватися і летіти туди. Так, це займає час, але це необхідно, якщо ти думаєш про те, як будеш вибудовувати свою кар'єру в подальшому. Сьогодні - IT, а завтра може бути медицина, або навпаки. Ніхто не знає, як складеться його майбутнє", - резюмував Володимир.

До речі, Кличко у топ-3 рейтингу кращих важкоатлетів світу за версією The Ring.