ru ua

До Дня святого Валентина відомий скрипаль-віртуоз зробив музичний подарунок усім закоханим

До Дня святого Валентина відомий скрипаль-віртуоз зробив музичний подарунок усім закоханим Український скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів (скріншот відео youtube/Sviatoslav Kondrativ)

Зйомки кліпу до нової композиції "Legzira" проходили на березі океану

До Дня всіх закоханих (14 лютого) та у підтримку свого першого Всеукраїнського туру відомий скрипаль Святослав Кондратів презентував свою нову романтичну композицію і музичне відео до неї.

Зйомки відбулись в дивовижньому місці. Безмежність синього океану, що кличе в далечінь, та золотавий берег, який немов огортає своїми теплими тонами, неначе
змагаються між собою за право заволодіти тобою. Хвилюючу музику
скрипаля немов почули вищі сили і вторували їй, то піднімаючи бурхливі
хвилі, то наганяючи грозові хмари. На честь цього казкового місця, на
березі Атлантичного океану і названа композиція - "Legzira" (ред. - Легзіра - невеликий наседенный пункт на березі Атлантичного океану в Марокко).

"Там настільки все дивовижно, що не надихнутися цією первозданною красою було неможливо. Золотий пісок, велична арка, створена водою і часом в одній з теракотових скель на березі, припливи і відливи океану, все грало і співало разом з моєю скрипкою і музикою", - коментує реліз Святослав Кондратів.

Нова композиція "Legzira" (відео: youtube/Sviatoslav Kondrativ)

Композиція "Legzira" увійде в другий альбом проекту #СвітОчимаСкрипаля Святослава Кондратіва. З ним вже познайомилися любителі сучасної інструментальної музики під час першої частини першого Всеукраїнського концертного туру Маестро в Чернівцях, Івано-Франківську, Львові, Луцьку, Рівному, Червонограді, Вінниці та Тернополі. А навесні його чекають ще 11 міст, серед них: Кременчук, Полтава, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Мелітополь, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Кропивницький і Черкаси. Святослав – один з небагатьох скрипалів і композиторів в Україні, якому вдається збирати в своїх залах одночасно тих, хто любить скрипку давно, і тих, хто відкриває її для себе вперше.

Композиція "Legzira", як і всі, раніше представлені треки, створена у співпраці з аранжувальником і саунд-продюсером Олександром Шеном.