ua en ru

Кобзон повідомив про передсмертне бажання Хворостовського

Кобзон повідомив про передсмертне бажання Хворостовського Фото: Дмитро Хворостовський (hvorostovsky.com)

Співак помер 22 листопада в Лондоні

Улюбленець Володимира Путіна співак Йосип Кобзон, який має паспорт "ДНР", розповів про передсмертному бажання оперного співака Дмитра Хворостовського. Артист помер рано вранці 22 листопада в Лондоні.

Кобзон повідомив, що Хворостовський хотів, щоб його кремували, а прах розділили на дві могили - в Москві і Красноярську.

"Яким був, таке ж залишив героїчне заповіт: кремувати його і поховати частина (праху. — Ред.) в Москві, а другу частину — в Красноярську, — зазначив Кобзон.

Видання dni.ru повідомило, що відправити в Росію тіло співака буде не так просто. Раніше поліція Сполученого Королівства має підтвердити відсутність кримінального сліду в смерті Хворостовського. Ну а вже потім за справу візьметься похоронний агент. Збір документів та їх переклад, придбання цинкового гробу, авіаквитки, бальзамування тіла, послуги вантажника – все це обійдеться родині приблизно в 300 тисяч рублів.

Місце на Новодівичому кладовищі, яке вибрав для свого останнього пристановища артист, можуть виділити лише з дозволу уряду Москви. Цей існуючий ще з XV століття цвинтар вважається самим привілейованим. Тут спочивають Борис Єльцин, Галина Вишневська, Людмила Зикіна, Людмила Гурченко, Белла Ахмадуліна, Микита Хрущов і багато інші відомі політики, музиканти, актори і спортсмени.

Новодівоче і вважається найдорожчим кладовищем Росії. Вартість поховання тут називається лише неофіційно і становить, як кажуть злі язики, півмільйона доларів

Як раніше писав Styler, 22 листопада Дмитро Хвороствоский помер. Про смерть відомого оперного співака повідомляють "РІА Новини", посилаючись на співака Дмитра Малікова.