ua en ru

Кобзону відповіли на його прокляття на адресу українців

Кобзону відповіли на його прокляття на адресу українців Кобзон (Колаж РБК-Україна)

Співакові повідомили, що в пам'яті українців він залишиться моральним виродком, який підтримав російську агресію

Відомий російський співак і народний артист СРСР, який має паспорт терористичного угруповання "ДНР", Йосип Кобзон отримав відповідь від "Миротворця" на своє прокляття. Раніше він висловився на адресу організації за пост про покійну актрису Віру Глаголєву. Відповідне послання Кобзону опубліковано на сторінці "Миротворця" в соцмережі Facebook.

"Пособник терористів з країни-агресора, який підтримав розв'язання війни проти України Йосип Кобзон вирішив поговорити про мораль і пам'ять. Добре, давай поговоримо і про пам'ять, і про мораль", - написали на сторінці організації в соцмережі.

"Кобзон, в пам'яті нашого народу ти назавжди залишишся моральним виродком, який підтримав російську агресію проти України та її народу. Байстрюком військового злочинця, який у числі перших схвалив окупацію Українського Криму і розв'язання кривавої бійні на Українському Донбасі. Пособником проросійських терористів, який займався російською пропагандою на окупованих Росією ж територіях. В принципі, можна було б продовжити, але і цього достатньо щоб ти, вмираючи, знав: твій некролог вже написаний і крім тих слів, які тут є, інших у нас не буде", - зазначається в посланні.

"Зовсім скоро ти теж помреш і це земна правда, яку не варто піддавати сумніву. Так влаштований цей світ, ніщо не вічне під місяцем. Так от знай, про тебе досить швидко першими забудуть твої ж співгромадяни. Твої близькі, несучи твій гріх діянь за останні роки, почнуть проклинати тебе за наслідки, які ти приніс їм своїми сьогоднішніми діями. Але не переживай, ми, українці, будемо тебе пам'ятати і нагадувати про тебе їм усім тільки правду. Пам'ятати і нагадувати їм про ту правду, яка написана тут. Ми ж православні, католики, іудеї, буддисти і мусульмани. Memento mori, Kobzon", - зазначили на сторінці "Миротворця".

Кобзону відповіли на його прокляття на адресу українців

Скріншот поста (facebook.com/psb4ukr)

Раніше повідомлялося, що Йосип Кобзон послав прокляття на адресу українців.