ru ua

"Коли-небудь я таки осяду": популярний російський письменник заявив про бажання залишитися в Україні

"Коли-небудь я таки осяду": популярний російський письменник заявив про бажання залишитися в Україні Фото: Дмитро Биков (facebook.comBykovDmitriyLvovich)

Публіцист в захваті від міста Одеси

Відомий російський письменник і поет Дмитро Биков заявив про своє бажання коли-небудь залишитися в Україні. Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці

"Добре, що ще є Одеса! Мені хоч це море залишилося. Знаєте, коли-небудь я таки осяду тут, приїду — і залишуся!" - зізнався Биків.

"Коли-небудь я таки осяду": популярний російський письменник заявив про бажання залишитися в Україні"Коли-небудь я таки осяду": популярний російський письменник заявив про бажання залишитися в УкраїніСкріншот (facebook.com/BykovDmitriyLvovich)

Користувачі мережі відреагували коментарями.

"Я вам не скажу за всю Одесу - вся Одеса дуже велика ... але ми вас, Дмитро Львович, обожнюємо не менше, ніж Молдаванка і Пересип обожнюють Костю моряка!" - написала Олена Скопіна.

"Биків, приїжджайте. Ми любимо порядних людей . А ще якщо умняшка", - прокоментувала Надін Горлинка.

"Ласкаво просимо! В Одесі зараз чудова погода - майже весна", - відреагував Сергій Мазур.

"Коли-небудь я таки осяду": популярний російський письменник заявив про бажання залишитися в УкраїніСкріншот коментарів (facebook.com/BykovDmitriyLvovich)

Нагадаємо, що російський поет розповів, що у майбутньому чекає на Україну та Росію.