ua en ru

Колега Олени Воробей розповів про візит до Києва

Колега Олени Воробей розповів про візит до Києва Фото: Оскар Кучера

Російський актор прилетів в Україну зіграти у виставі

Оскара Кучеру, який прибув до Києва разом із забороненою в Україні Оленою Воробей, тримали на кордоні кілька годин і не хотіли пускати в країну нібито через те, що він грав Володимира Путіна. Про це повідомляє "Лайф".

"Сказали, через те, що зіграв у фільмі "Французький шпигун", українці думають, що я грав Путіна. Пишуть вони у своїх соцмережах, що це я там зіграв образ Путіна: "Йому тут робити нема чого", — пояснив Кучера.

altФото: Оскар Кучера

За словами актора, його протримали на кордоні близько шести годин, але потім, на відміну від Воробей, все ж пустили в країну.

"Мені було дуже неприємно. Я вже кричав, віддайте паспорт, полечу на фіг, нічого не треба. Але мені шкода було глядачів — ми ж до людей прилетіли, не до політичних владі", — підкреслив Кучера.

Актор розповів, що йому разом з театральною трупою довелося імпровізувати, щоб замінити Олену Воробей.

altФото: Актор Оскар Кучера

"У неї не було заміни, але я придумав хід, з яким все можна зробити. За пару хвилин до початку вистави. Придумав, що будемо грати, як на репетиціях, коли артиста немає — будемо розповідати, ось вона виходить, вона це робить.... Подумали, будемо розповідати. Коли потрібно було це робити, Михайло Поліцеймако схопив шапку, в якій вона грає, почав зображати Лєну, все по черзі грали за Лєну — зал лежав просто", — сказав Кучера.

Нагадаємо, раніше Воробей, яку не пустили на концерт до Києва, грубо висловилася про рішення української влади.